(212)
(144)
(209)
Rus Hubert (1962- )
Wenninger Alois
Arnold Paul (1936- )
Autengruber Michael
Kaleniecki Marek
Kricheldorf Volker
Megow Wolf-Rudiger
(209)
(180)
(155)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Felix Schlesinger (Berlin)
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Joseph Hamburger - Münzenhandlung
Joseph, Paul
Artaria, August
Bauss, Fritzotto
Bührmann T.
Chełmiński Zygmunt (1863-1905)
Chomiński Wiktor
Fassbender, Winfried Rudolf
Feill, Antoine
Frankiewicz Marian
Frankiewicz, M.
Güstrow, K. W.
Hermann
Hinterstoisser Josef
Jaeger, Kurt
Kolekcjonerstwo
Kubicki Otto
Kölner Münzkabinett Tyll Kroha (Kolonia)
Lorenz, William
Matthias Flores Münzhandel
Moguncja
(176)
(175)
(175)
(171)
(167)
(161)
(148)
(141)
(132)
213 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5787 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5863 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5988 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 14136
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (200 ; 1998 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 200 am 23. September 1998.
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen, Antiken
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 1998.
Opis fizyczny: 106, [2] s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 1998
Temat: Banknoty - aukcje - Norwegia - 17 w
Temat: Medale - aukcje - 15-19 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 15-19 w
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-8 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (201 ; 1998 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 201 am 24., 25. und 26. September 1998.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachf., 1998.
Opis fizyczny: 161 s., 8 s. tabl. kolor., 125 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 18-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17436
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20186 (1 egz.)
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (203 ; 1999 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 203 am 24., 25. und 26. Februar 1999.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999.
Opis fizyczny: 129 s., 12 s. tabl. kolor., 71 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 1999
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17437
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (205 ; 1999 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 205 am 22., 23. und 24. September 1999.
Opis fizyczny: 184 s., 12 s. tabl. kolor., 124 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Banknoty - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Gemmy - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17440
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19817
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20147 (1 egz.)
Autor: Tempelhofer Münzenhaus. Matthias Senger. Auktion (142 ; 2014 ; Berlin)
Tytuł: Auktion 142 : Münzen, Medaillen, Papiergeld : 15. und 16. Mai 2014 in Berlin.
Wariant tytułu: Münzen, Medaillen, Papiergeld
Adres wydawniczy: Berlin : Tempelhofer Münzenhaus. Matthias Senger, 2014.
Opis fizyczny: 238 s. : il. kolor. ; 30 cm + Unsere Termine 2014 : [12] s. ; 22 cm.
Temat: Tempelhofer Münzenhaus. Matthias Senger - aukcje - 2014
Temat: Monety - aukcje - 10-21 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Niemcy
Hasło dodatkowe: Tempelhofer Münzenhaus. Matthias Senger
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21599
Rekord wzorcowy
Auktion Münzen und Medaillen A G (hasło formalne)
Nieużywane formy hasła: Münzen und Medaillen AG (Bazylea). Auktion ; Auktion a ; Vente Publique a
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (96 ; 1976 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion am 18 un 19 Februar.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch, 1975.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 1976
Temat: Medale - aukcje
Temat: Medale niemieckie - aukcje
Temat: Monety niemieckie - aukcje
Hasło dodatkowe: Gerhard Hirsch Nachfolger
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16622
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (220 ; 2002 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 220 am 21. und 22. Februar 2002.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2002.
Opis fizyczny: 114 s., 98 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch Nachfolger - aukcje - 2002
Temat: Banknoty austriackie - aukcje - 19 w
Temat: Ikony rosyjskie - aukcje - 19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19809
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17431