Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hess Adolph
Braun Louis
Filumenistyka
Koch Werner
Lakeview Collection (Chicago)
Müller, Roland
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Napoleon I (cesarz Francuzów ; 1769-1821)
Radeisen Heinz
Schierhorn, Siegfried (1915-2009)
Schreyer-Auktion (Berlin)
Swiss Bank Corporation
67 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14688 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18472 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9875 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20076 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14697 (1 egz.)
Tyt. okł.: Numismatic coins, medals & banknotes : auction 11
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 29768 (1 egz.)
(Sammlung Dr. Werner Koch, Hamburg, deutsche Münzen : Auktion 27.-29. Oktober 1971 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...] ; Tl. 2)
Fragment do s. 54.
Skróty bibliogr. s. 7, 19, 43.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17365/1/2 (1 egz.)
Auktion 155 : 28.-29. April 2010. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010. - 232 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Slg.Bergbau-Münzen u. Medaillen, Aachen, Papiergeld
Tyt. grzbietowy: Antike - Slg. Aachen IV - Mittelalter - Br.-Preussen - Slg. Bergbau - Luftfahrt
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17646, III 20280 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24889 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21827 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14664 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20177 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 11383 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14394, III 20190 (2 egz.)