Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hess Adolph
Braun Louis
Filumenistyka
Koch Werner
Lakeview Collection (Chicago)
Müller, Roland
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Napoleon I (cesarz Francuzów ; 1769-1821)
Radeisen Heinz
Schierhorn, Siegfried (1915-2009)
Schreyer-Auktion (Berlin)
Swiss Bank Corporation
67 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27958 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20047 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 29. November 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 58 s. : il. ; 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12704 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19886 (1 egz.)
Auktion 43, 29.-3-. September 1998. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1998. - 364 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
U góry k. tyt.: "Frieden als Aufgabe : 350 Jahre westfälischer Friede".
Bibliogr. s. 355-360. Indeks do aukcji 43 i 44.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11466 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20292 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21647 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21591 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20113 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20108 (1 egz.)
Katalog zur 52. Auktion, 29.-30. September 1999. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 317 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Spezialangebot - Goldmünzen : 9 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Bibliogr. s. 305-310.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11530 (1 egz.)
Handschriften, Autographen, seltene Bücher : [Auktion] - 27-29. Oktober 1992. - München : Zisska & Kistner, 1992. - [4], 422 s., 51 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 20 : 18 s. ; 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8745 (1 egz.)
Katalog zur 38. Auktion, 29. Sept. - 02. Okt. 1997. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1997. - 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. s. 398-403. Indeks s. 404-408.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11667 (1 egz.)
Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 29 - 30. Oktober 1992. - München : Zisska & Kistner, 1992. - 246 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 20 : 18 s. ; 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8746 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20386 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 9334 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13678/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13678/2 (1 egz.)