Swiss Bank Corporation
Adolph Hess (Lucerna)
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Bronny, Klaus
Koch Werner
MGM Münzgalerie München
Matthias Flores Münzhandel
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Napoleon I (cesarz Francuzów ; 1769-1821)
Sztuka indiańska
Tronnier, Hagen (1925- )
Wojna
56 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20283 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003 (1 egz.)
Münzen der Antike : Auktion 109 : 27. Mai 2002 im Luitpoldblock - München [...]. - München : Numismatik Lanz, 2002. - 96 s., 4 k. tabl. kolor., 48 s. tabl. ; 26 cm.
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18349 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21826 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19110 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 9194 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21602 (1 egz.)
Handschriften, Autographen, seltene Bücher : [Auktion] - 27-29. Oktober 1992. - München : Zisska & Kistner, 1992. - [4], 422 s., 51 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 20 : 18 s. ; 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8745 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19941 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11631 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13678/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13678/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20139 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19813 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21601 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290 (1 egz.)
Bibliogr. s. 1-2. Indeksy.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20362 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23716 (1 egz.)