(90)
(90)
Bukowski Henryk (1839-1900)
Loostrom Ludvig (1848-1922)
Bomans E. B.
Ceramika artystyczna
Gysen, Philippe
Handelsgesellschaft für Historische Wertpapiere (Wien)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hypovereinsbank München
Lorenz, William
Monety niderlandzkie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Nagel, Siegmund
Schulten, Wolfgang
Suter, Peter Max (1926-1994)
Wittelsbach (ród)
90 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24886 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 267/3 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16647/3 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20202 (1 egz.)
(Förteckning öfver framl. byggmästaren och konstvännen E. A. Bomans efterlemnade dyrbara och valda samlingar ; 3. afd.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 15484 (1 egz.)
Indeks s. 81, [159].
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 166 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20196 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 325 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8221 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19888 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19887 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20079, III 20183 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20078, III 20184 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23262 (1 egz.)
Tyt. okł.: Numismatische Literatur aus mehreren Bibliotheken
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23263 (1 egz.)
Auktion 142 : 9.-10. Januar 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 256 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Münzen
Tyt. grzbietowy: Kelten - Röm. Rep. Papius Denare - Slg. Braunschweig - Danzig - Reichsgold - Preussen - berliner Medailleure - Stadtansichten
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21599 (1 egz.)
Auktion 143 : 16.-17. April 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 220 s. : il. kolor. ; 30 cm + Register : [4] s. ; 29 cm.
Tyt. okł.: Münzen, Papiergeld
Tyt. grzbietowy: Antike: Baktrien, Axum - Literatur - Belgien - Frankreich - 19. Jh. Halbgulden - Reichsmünzen - Freimaurer Bijous
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20167 (1 egz.)
Auktion 145-147 : 3.-5. September 2008 [...]. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 167, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Antkie
Na okł. nr aukcji 145.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21649 (1 egz.)
Auktion 149 : 13. Dezember 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 95 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Numismatische Literatur - Afrikana
Tyt. grzbietowy: Numismatische Literatur - Papiergeld - Dokumente - Ikonen - Afrikana - Sepik
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20413 (1 egz.)