(90)
(90)
Bukowski Henryk (1839-1900)
Loostrom Ludvig (1848-1922)
Bomans E. B.
Ceramika artystyczna
Gysen, Philippe
Handelsgesellschaft für Historische Wertpapiere (Wien)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hypovereinsbank München
Lorenz, William
Monety niderlandzkie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Nagel, Siegmund
Schulten, Wolfgang
Suter, Peter Max (1926-1994)
Wittelsbach (ród)
90 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17097 (1 egz.)
Alte Waffen : Auktion, 14. März 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 80 s. : il. ; 21 cm + Liste der Schätzungen : 2 s.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12699 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19812 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17175 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20393 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27966 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20131 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20429 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21661 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18268 (1 egz.)
Auktion 51 im Maritim Reichshof [...] Hamburg [...] - 13. Mai 2004 [...] - 14. Mai 2004 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2004. - XVIII, [10], 526 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18269 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20414 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16890, III 20431 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23251 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21652 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18357, III 20137 (2 egz.)