Richardsen Frank
Stoll Michael
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hinterstoisser Josef
Kagerer, Herbert Josef (1941-1998)
Monety indyjskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
82 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17366/1 (1 egz.)
Auktion 105 : 10.-12. Januar 2001. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2001. - 287 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: 9 Sammlungen u.a.
Tyt. okł.: Neun Sammlungen u.a.
Tyt. grzbietowy: Griechen, Hippikon, Salzburg, Braunschweig, Stadt Hannover, Reichsmünzen, Freimaurer, Sport, frz. Medailleure
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20117 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20076 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8227 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20203 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8226 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20196 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20179 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18442, III 20180 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20081 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17176 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17174 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20125 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17172 (1 egz.)