(90)
(90)
fiński
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Auktion Heinz Friedrichs (Rüsselsheim)
Auktionshaus Friedrichs (Rüsselsheim)
H. G. Oldenburg (Kilonia)
Hartwich Horst (1924-2000)
Hyckert, Bror Edvard (1848-1910)
Münzgalerie Christa Mohr (Monastyr)
Suter, Peter Max (1926-1994)
T. G. Appelgren (Sztokholm)
Wendt-Numismatica (Wiedeń)
90 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17100 (1 egz.)
Auktion 100 : Münz Zentrum Auktion, 8.-10. September 1999. - Köln : Münz Zentrum Heinz-W. Müller, 1999. - 176 s. : il. ; 30 cm + Auktionskataloge - Münzzentrum Nr. 1-99 : [8] s. + Sachregister : [6] s.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11787 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20026 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17951/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17951/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20389 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27960 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19306 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17178 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21651 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15455 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16886, III 20281 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20009 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20356 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14906, III 20080 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20006 (1 egz.)
Handschriften, Autographen, seltene Bücher : [Auktion] - 8-10. Oktober 1991. - München : Zisska & Kistner, 1991. - [6], 513 s., 53 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 18 : [21] s. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8740 (1 egz.)