Bukowski Henryk (1839-1900)
Loostrom Ludvig (1848-1922)
Bouvy Ghislain
Kleimeyer Christian
Rus Hubert (1962- )
Saville Douglas
Wenninger Alois
Bomans E. B.
Ceramika artystyczna
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Auktion Heinz Friedrichs (Rüsselsheim)
Bendig, Hanfried (1942- )
Douglas Saville Numismatic Books (Reading)
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Kölner Münzkabinett Tyll Kroha (Kolonia)
Monety Azji
Poindessault, Bernard
Rother, Gerhart (1924- )
Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sellmann, Martin (1903-1982)
Sztuka prekolumbijska
Thys, Michel
54 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19922 (1 egz.)
Tyt. okł.: China VII und Südostasien u.a. Slg. Frank S. Robinson
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19442 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15048 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19950 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18487 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 29770 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14693 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23268 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24144 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18375, Kat. 17649 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19970 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14394, III 20190 (2 egz.)
(Förteckning öfver framl. byggmästaren och konstvännen E. A. Bomans efterlemnade dyrbara och valda samlingar ; 3. afd.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 15484 (1 egz.)
Indeks s. 81, [159].
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 166 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20191 (1 egz.)