Bukowski Henryk (1839-1900)
Loostrom Ludvig (1848-1922)
Bouvy Ghislain
Kleimeyer Christian
Rus Hubert (1962- )
Saville Douglas
Wenninger Alois
Bomans E. B.
Ceramika artystyczna
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Auktion Heinz Friedrichs (Rüsselsheim)
Bendig, Hanfried (1942- )
Douglas Saville Numismatic Books (Reading)
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Kölner Münzkabinett Tyll Kroha (Kolonia)
Monety Azji
Poindessault, Bernard
Rother, Gerhart (1924- )
Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sellmann, Martin (1903-1982)
Sztuka prekolumbijska
Thys, Michel
54 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15011 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27964 (1 egz.)
Antike Münzen : Auktion 21. - Zürich, 1988. - s. ; cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 14135 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 21. Juni 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 56 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12702 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 21. November 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 88 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12709 (1 egz.)
Alte Waffen : Auktion, 21. Juni 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 36 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12701 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17164 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17177 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20287 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21592 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19814 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19815 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8747 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19949 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21593 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)