Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Bauss, Fritzotto (1918-1999)
Galerie Rheinland - Ruth Müller (Solingen-Ohligs)
Graner Werner (1921-)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Zierach, Johannes (1923-2011)
70 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18484 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11776 (1 egz.)
Tyt. okł.: Iberokelten, Slg.Aachen, Reichsmünzen
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14646 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20017 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18486 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15024 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11781 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18485 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21580 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 144 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20076 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14395 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20196 (1 egz.)