Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Ilustracje polskie
Malarstwo francuskie
Malarstwo niemieckie
Rzemiosło artystyczne niemieckie
Rzeźba niemiecka
Sztuka chińska
59 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25314 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: II 25371 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17434 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 201 am 24., 25. und 26. September 1998. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1998. - 161 s., 8 s. tabl. kolor., 125 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17436 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 205 am 22., 23. und 24. September 1999. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 184 s., 12 s. tabl. kolor., 124 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17440 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17172 (1 egz.)
Tyt. okł.: Iberokelten, Slg.Aachen, Reichsmünzen
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18483 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17174 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20421 (1 egz.)
Tyt. okł.: Varia
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20120 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17178 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20202 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14992 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20040 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27966 (1 egz.)