Feliks Anna
Łukasiewicz Agnieszka
Konopacki Mikołaj
Bastek Grażyna (historia sztuki)
Bołdok Sławomir
Dajnowska Anna
Kasprzak Aleksandra J
Koszutski Jan
Monkiewicz Maciej
Ochnio Monika
Ryszkiewicz Andrzej (1922-2005)
Siciński Mieczysław (1949- )
Antonowicz Andrzej
Benesz Hanna (1947-2019)
Bernatowicz Aleksandra
Bobrow Ryszard
Boulay Cyrille
Branicka Monika (1974- )
Bryl Monika
Chełstowski Adam
Chyb Dariusz
Czakańska Grażyna
Danielewicz Iwona (1954- )
Dzięciołowski Andrzej (1962?-2014)
Jabłoński Arkadiusz (sztuka)
Korybska Magdalena
Krzysztofowicz-Kozakowska Stefania (1939- )
Madej Aleksandra (sztuka)
Mieleszkiewicz Stefan
Mienicka-Kowalik Liliana
Mikosz Dominika
Mitman Maria
Perczak Anna
Piątkowska Renata (historia sztuki)
Richter Tamara
Rygiel Marek
Tarnawska Joanna
Wardak Natalia
Załęska Wanda (1957?- )
Żakiewicz Anna
Meble europejskie
Szabla
"Lamus" Antykwariaty Warszawskie
Bourbon (ród)
Ceramika chińska
Coutau-Bégarie & Associés (Paryż)
Dom Aukcyjny Unicum
Dom Aukcyjny i Galeria Altius
Drzeworyt chiński
Fotografia europejska
Goetz Karl (1875-1950)
Gramofon
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Polski Dom Aukcyjny "Sztuka"
Romanov (ród)
Rzemiosło artystyczne niemieckie
Stare druki
Sztuka francuska
Sztuka stosowana europejska
Sztuka stosowana francuska
Tapiserie
Tkaniny artystyczne
Vanderkindere (Bruksela)
103 wyniki Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 17580 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25506 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 21181 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 23001 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25496 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25793 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22964 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 16343 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25560 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 16080 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25469 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22492 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25507 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 21407 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22727 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25498 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25582 (1 egz.)