Rzemiosło artystyczne prekolumbijskie
Sztuka indiańska
Sztuka prekolumbijska
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
31 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20132 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlungen: Preussen, Sachsen, Waagen, Literaten
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20291 (1 egz.)
Tyt. okł.: Traianus in nummis
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Tyt. okł.: Slg.Byzanz, Slg.Basel, Slg.Aachen, antike Objekte
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20437 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20125 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Auktion 112 : 4. bis 6. September 2002. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2002. - 231 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Antike: Slg. korinthische Statere mit Kolonien, antike Objekte, Orientalen-Gold, europäisches Mittelalter, Altdeutschland, Rechenpfennige, Reichsmünzen, Musiker-Medaillen, Kunstmedaillen, rheinisches Papiernotgeld, Literatur
Tyt. grzbietowy: Korinthische Statere - antike Objekte - Kunstmedaillen, Musikermedaillen - rheinisches Papiergeld, Literatur
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20121 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20142 (1 egz.)