(151)
(151)
(149)
Bonadei Albino
Chaponniere Olivier
Galus Zbigniew (1934- )
Gruggisberg Colin
Kucharczyk Krzysztof Waldemar
Musiał Andrzej (1950-2020)
Paszkiewicz Borys (1959- ). Podobna jest moneta nasza do urodnej panny
Staśkiewicz Marek
Żmudzin Marcin
Żyłka Zbigniew
Dania
niderlandzki
duński
(151)
(140)
(125)
Monety holenderskie
Karel de Geus Muntenhandel (Eindhoven)
Olivier Chaponnière (Genewa)
DNW - Dix Noonan Webb Auctioneers and Valuers (Londyn)
El Dorado Coin Galleries (San Antonio)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Jess Peters
Kolart (Gdańsk)
Laurens Schulman (Bussum)
Lyn Knight Currency Auctions (Overland Park)
Medale holenderskie
Medale niderlandzkie
Mennictwo
Monety niderlandzkie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Pieniądz
Rzemiosło artystyczne niemieckie
Sklep Kolekcjonerski "Hobbista". Stanisława Szafrańska
Stanisław August Poniatowski (król Polski ; 1732-1798)
Thomas Høiland auktioner
(148)
(148)
(147)
(138)
(135)
(121)
(120)
Bielefeld
151 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13906 (1 egz.)
Ancient, British and world coins, historical medals and banknotes
Tyt. okł.: "Ancient, British and world coins, historical medals and banknotes".
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15051 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15418 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13893 (1 egz.)
Tyt. okł.: Munten en penningen
Tyt. okł.: "Munten en penningen".
Skróty bibliogr. s. VI.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15461 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 283 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8299 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15452 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18488 (1 egz.)
Tyt. okł.: 67. Auktion
Na okł.: Bedeutende Sammlung Bielefelder Notgeld.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22128 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21661 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21662 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18491 (1 egz.)
Bibliogr. s. 79.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15052 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18403 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15070 (1 egz.)
Auktion 38 : [28 oktober 1989]. - Stockholm : Hirsch Mynt, 1989. - 86 s. : il. ; 25 cm.
Internationell Auktion
Tyt. okł.: "Internationell Auktion". Tyt. rozdz. także w jęz. ang.
Bibliogr. s. 5-8.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22272 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17164 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12012, III 17163 (2 egz.)