Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
15 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9566 (1 egz.)
Greek & Roman coins : Auction 8 : 3rd, April 1995, Hotel Baur au Lac [...] Zürich [...]. - Bologna : Editrice Compositori, 1995. - 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auction 8
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19895 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12236 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19942 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19900 (1 egz.)
Römische Münzen, byzantinische Münzen : Zürich [...], Hotel Bauer au Lac [...], 29. Mai 1974. - Zürich : Bank Leu, 1974. - 54, [2] s., [1] k. tabl. kolor., XXX s. tabl. ; 30 cm + Schätzungen : [2] s. + Erzielte Preise : 3 s.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12228 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20059 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18376, Kat. 15738 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20420 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18364, Kat. 6006 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19888 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20358 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20391 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)