Friedrich
Güstrow, K. W.
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
81 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6867 (1 egz.)
Indeks s. 86-88.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12232 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18277 (1 egz.)
Bibliogr. s. 5, 44.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18361 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9073 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlung Elektron, griechische und römische Münzen, Spezialsammlung Marcus Aurelius, Liards und Luigini, niederländische Kolonien
Bibliogr. s. 5-7, 55-56. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19911 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19953 (1 egz.)
Römische Münzen, byzantinische Münzen : Zürich [...], Hotel Bauer au Lac [...], 29. Mai 1974. - Zürich : Bank Leu, 1974. - 54, [2] s., [1] k. tabl. kolor., XXX s. tabl. ; 30 cm + Schätzungen : [2] s. + Erzielte Preise : 3 s.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12228 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18378, Kat. 14600 (2 egz.)
Antike Münzen, numismatische Literatur
Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Bibliogr. s. 4-7.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6917 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-7.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18372 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20382/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 17650 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18374 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20151 (1 egz.)