(127)
(127)
Curtis Thomas B
Wójtowicz Robert
1840 - 1849
Belgia
(126)
Benz, Leo (1906-1996)
Gysen, Philippe
Chabenat
Friedrich
Güstrow, K. W.
Herzfelder Ernst
Jacob Hirsch
Leopold I (cesarz rzymsko-niemiecki ; 1640-1705)
Ludwig Grabow (Rostock)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
New York Sale
Niess Albert
Numismatica Genevensis
Spink Taisei Numismatics
Tradart (Genewa)
UBS (Bazylea)
Weber, Eduard Friedrich
(99)
127 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24677 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17403 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 25211 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlungen: Preussen, Sachsen, Waagen, Literaten
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20037 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023 (1 egz.)
Auktion 156 : 1.-2. September 2010. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010. - 222 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Byzanz, Slg.Lautz - Primitivgeld Afrika, Aachen
Tyt. grzbietowy: Antike - antike Kleinobjekte - Slg. Lautz Primitivgeld - Slg. Aachen IV - Br.-Preussen - Braunschweig
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20411 (1 egz.)
Tyt. okł.: Traianus in nummis
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24902 (1 egz.)