(267)
(267)
(166)
(265)
(143)
(233)
(266)
(264)
(256)
(237)
(230)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Bührmann T.
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Edmund Rappaport (Berlin)
Fischer, Ernst
Hans Meuss (Hamburg)
Hypovereinsbank München
Levy, Josef
MGM Münzgalerie München
Moguncja
(267)
(267)
(267)
(266)
(266)
(259)
(255)
(251)
(244)
(220)
(195)
(149)
(133)
(188)
(187)
267 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Auktion 112 : 4. bis 6. September 2002. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2002. - 231 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Antike: Slg. korinthische Statere mit Kolonien, antike Objekte, Orientalen-Gold, europäisches Mittelalter, Altdeutschland, Rechenpfennige, Reichsmünzen, Musiker-Medaillen, Kunstmedaillen, rheinisches Papiernotgeld, Literatur
Tyt. grzbietowy: Korinthische Statere - antike Objekte - Kunstmedaillen, Musikermedaillen - rheinisches Papiergeld, Literatur
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20121 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-6, 129-130. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20289 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20041 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20390 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20140 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24899, II 28219 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28092 (1 egz.)