Vossberg Friedrich August (1800-1870)
Saurma-Jeltsch Hugo von (1837-1896)
1860 - 1869
Hohenzollern (rodzina)
Belli, Ludwig
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Graner Werner (1921-)
J. A. Stargardt, Firma
Propp, Klaus
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
Sellmann, Martin (1903-1982)
Skarby
Zierach, Johannes (1923-2011)
81 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20122 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20012 (1 egz.)
Tyt. okł.: Traianus in nummis
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20119 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20155 (1 egz.)
Tyt. okł.: Varia
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20120 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20027 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14693 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20197 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26334, II 28215 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20291 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20140 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20290 (1 egz.)