Ahrens, A. E.
Besser, Rolf
Bührmann T.
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Koch, Gerd
Propp, Klaus
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
Wallenstein, Albrecht Wenzel Eusebius von (1583-1634)
37 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20044 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20024 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 293 s.z., III 277 s.z., III 278 s.z. (3 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6758 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20391 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20422 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22227 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20356 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20163 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-6, 129-130. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20114 (1 egz.)
130 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 16. Juni 2010 im Hotel Nikko, Düsseldorf. - Düsseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2010. - 165, [1] s. : il. kolor. ; 30 cm + Zuschlagsergebnisse 130. Auktion : harmonijka ([8] s. ; 22 cm).
Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20285 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20026 (1 egz.)