Besser, Rolf
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Koch, Gerd
41 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19112 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19111 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20029/3 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20356 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17442 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17434 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17106 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19913 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14994 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20114 (1 egz.)
Tyt. okł.: Iberokelten, Slg.Aachen, Reichsmünzen
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25315 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17099 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18483 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17095 (1 egz.)