Belli, Ludwig
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
78 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 272 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 292/2 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8266 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 292/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8264 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19948 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20166 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20421 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19943 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20355 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 304/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13869/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17443 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14980 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-6, 129-130. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17109 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17097 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17098 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18481 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21627 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17177 (1 egz.)