(90)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Wittelsbach (ród)
97 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20202 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20295 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20132 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20141 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19811 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20145 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20294 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24899, II 28219 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20291 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20388 (1 egz.)
Auktion 112 : 4. bis 6. September 2002. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2002. - 231 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Antike: Slg. korinthische Statere mit Kolonien, antike Objekte, Orientalen-Gold, europäisches Mittelalter, Altdeutschland, Rechenpfennige, Reichsmünzen, Musiker-Medaillen, Kunstmedaillen, rheinisches Papiernotgeld, Literatur
Tyt. grzbietowy: Korinthische Statere - antike Objekte - Kunstmedaillen, Musikermedaillen - rheinisches Papiergeld, Literatur
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20121 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20028 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)