Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
52 wyniki Filtruj
Lagerliste - August 1997. - Zürich : F. Sternberg, 1997. - [4], 61, [3] s., 40 s. tabl. kolor. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 15119 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 15020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20156 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18371 (1 egz.)
Bibliogr. s. 5, 44.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18361 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20273 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19887 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18378, Kat. 14600 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19900 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20149/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 17650 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18374 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)
Greek & Roman coins : Auction 8 : 3rd, April 1995, Hotel Baur au Lac [...] Zürich [...]. - Bologna : Editrice Compositori, 1995. - 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auction 8
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19895 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12236 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18376, Kat. 15738 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20181 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20420 (1 egz.)