Wójtowicz Robert
Błędowski Jacek
Chabrzyk Piotr
Galus Zbigniew (1934- )
Finn, Hans-O. (1921-1999)
Güstrow, K. W.
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Napoleon I (cesarz Francuzów ; 1769-1821)
Szkolnictwo wyższe
Wallenstein, Albrecht Wenzel Eusebius von (1583-1634)
43 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21817 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18352 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20069 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14906, III 20080 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22115 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21813 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20174 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22576 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19321 (1 egz.)