Brown Jim
Elias Joel
Baldwin's (Londyn)
Bremayer, Friedrich
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hör, Carl
Peck, Robert
Reece, R. W.
St James's Auctions
Znaczki pocztowe chińskie
73 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27960 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19438 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Auktion 112 : 4. bis 6. September 2002. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2002. - 231 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Antike: Slg. korinthische Statere mit Kolonien, antike Objekte, Orientalen-Gold, europäisches Mittelalter, Altdeutschland, Rechenpfennige, Reichsmünzen, Musiker-Medaillen, Kunstmedaillen, rheinisches Papiernotgeld, Literatur
Tyt. grzbietowy: Korinthische Statere - antike Objekte - Kunstmedaillen, Musikermedaillen - rheinisches Papiergeld, Literatur
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20121 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20132 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20004 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20291 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20142 (1 egz.)