Brown Jim
Elias Joel
Baldwin's (Londyn)
Bremayer, Friedrich
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hör, Carl
Peck, Robert
Reece, R. W.
St James's Auctions
Znaczki pocztowe chińskie
73 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14735 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14395 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14903, III 18444 (2 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 266 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8218 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15020 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 261 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. II 1295 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13907 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19807 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19820 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19809 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19817 (1 egz.)
Auktion 65 : 31. Mai und 1. Juni 2012 in unseren Geschäftsräumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...]. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2012. - 203 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnisliste 65. und 66. Auktion 31. Mai bis 2. Juni 2012 : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm ; Ergebnisliste Auktionen 67 bis 70 5.-8. September 2012 : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Tyt. okł.: China V und Südostasien : 65. Auktion
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19440 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19811 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19808 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19819 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23657 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14905 (1 egz.)