Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Wild Adolf (1921-2006)
37 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: II 1293 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18454 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18446 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16889 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14641 (1 egz.)
Tyt. okł.: Münzen aus der Welt der Antike
Bibliogr. s. 166-169. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14648 (1 egz.)
Bibliogr. s. 166-169. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14955 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14905 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14902 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15046 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14903, III 18444 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 261 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806 (1 egz.)
Na dole okł.: "1953-2003 - 50 Jahre Gerhard Hirsch Nachfolger, München, 100. Geburtstag Gerhard Hirsch 1903-1982".
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14991 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 268 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20022 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20293 (1 egz.)