włoski
Horsky, Johann
Güstrow, K. W.
Spink Taisei Numismatics
41 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17164 (1 egz.)
Monete papali : Hotel Baur au Lac, 9th October 1998. - Zürich : Numismatica Ars Classica, 1998. - 27, [5] s., 15 k. tabl. kolor, 22 s. tabl. ; 30 cm.
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 10011 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16148 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19943 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14649 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20355 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: II 1299 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13886 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21579 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21583 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21577 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18448, III 18449 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21584 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 292/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8264 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19906/1, Kat. 16203/1 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19906/2, Kat. 16203/2 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20125 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)