Aurell, G.
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Güstrow, K. W.
Tronnier, Hagen (1925- )
Wall, Bake H.
48 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20432 (1 egz.)
Auktion 156 : 1.-2. September 2010. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010. - 222 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Byzanz, Slg.Lautz - Primitivgeld Afrika, Aachen
Tyt. grzbietowy: Antike - antike Kleinobjekte - Slg. Lautz Primitivgeld - Slg. Aachen IV - Br.-Preussen - Braunschweig
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20411 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Auktion 105 : 10.-12. Januar 2001. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2001. - 287 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: 9 Sammlungen u.a.
Tyt. okł.: Neun Sammlungen u.a.
Tyt. grzbietowy: Griechen, Hippikon, Salzburg, Braunschweig, Stadt Hannover, Reichsmünzen, Freimaurer, Sport, frz. Medailleure
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20117 (1 egz.)
Tyt. okł.: Traianus in nummis
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20198 (1 egz.)
Tyt. okł.: Slg.Byzanz, Slg.Basel, Slg.Aachen, antike Objekte
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20437 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20155 (1 egz.)
Tyt. okł.: Varia
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20120 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20140 (1 egz.)