Bermann Josef
Jasiński Maciej (1987- )
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
1860 - 1869
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Villemard, Achilles (1840-1881)
59 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20131 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20024 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19942 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20391 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21586 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20062 (1 egz.)
Tyt. okł.: Mittelalter, Neuzeit, Medaillen
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18299/3 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20013 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20378 (1 egz.)
Tyt. okł.: Slg.Byzanz, Slg.Basel, Slg.Aachen, antike Objekte
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20437 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26334, II 28215 (2 egz.)