(128)
(128)
(121)
Autengruber Michael
Żmudzin Marcin
Żyłka Zbigniew
(100)
(119)
Medale czeskie
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Olivier Chaponnière (Genewa)
(128)
(128)
(128)
(128)
(123)
(119)
(100)
128 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20294 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20381 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16886, III 20281 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18357, III 20137 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20430 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22270 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24882 (1 egz.)
Tyt. okł.: Katalog aukcyjny : 169 aukcja - 3 lutego 2018 r. : malarstwo - rzemiosło : Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...], Warszawa, godz. 17.00
Tyt. grzbietowy: Ostoya : 169 aukcja
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 23302 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20145 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20142 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20295 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20139 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20134 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)