(128)
(128)
(121)
Autengruber Michael
Żmudzin Marcin
Żyłka Zbigniew
(100)
(119)
Medale czeskie
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Olivier Chaponnière (Genewa)
(128)
(128)
(128)
(128)
(123)
(119)
(100)
128 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21579 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21586 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20163 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21581 (1 egz.)
Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 17660 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19111 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21585 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20356 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20392 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20079, III 20183 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18482 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14993 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20041 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15047 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14690 (1 egz.)
Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20428 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035 (1 egz.)