(158)
(158)
(157)
Richardsen Frank
Nudelman Laszló
Rauch Hans Dieter
Jasiński Maciej (1987- )
Paszkiewicz Borys (1959- ). Podobna jest moneta nasza do urodnej panny
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Stephens Karl
Stoll Michael
(125)
Węgry
(136)
węgierski
(148)
(126)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
László Nudelman (Budapeszt)
Medale czeskie
Medale węgierskie
Monety węgierskie
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Hyckert, Bror Edvard (1848-1910)
Kagerer, Herbert Josef (1941-1998)
Karolkiewicz, Henry V. (1923- )
Mennictwo
Monety arabskie
(158)
(158)
(158)
(158)
(158)
(158)
(158)
(158)
(158)
(157)
(157)
158 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 273 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17370 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16149 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23260 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18458 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14690 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14980 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14666 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17401 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20081 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18459 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17366/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17366/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18462 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14312 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14903, III 18444 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21824 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17650/1 (1 egz.)