Bahlke Julius
Bermann Josef
Jasiński Maciej (1987- )
Nudelman Laszló
Paszkiewicz Borys (1959- ). Podobna jest moneta nasza do urodnej panny
Rauch Hans Dieter
Richardsen Frank
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Zeltt Józef (1820-1890)
1870 - 1879
1860 - 1869
Węgry
węgierski
(99)
Adolph Weyl (Berlin)
Jungfer, Adolph (1835-1888)
Belli, Ludwig
Bursio, Giovanni Bapt
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Erbstein, Richard Julius (1838-1907)
F. J. Wesener (Berlin)
Fuchs Willy
Hyckert, Bror Edvard (1848-1910)
Kagerer, Herbert Josef (1941-1998)
László Nudelman (Budapeszt)
Medale czeskie
Medale węgierskie
Mennictwo
(107)
(107)
110 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 272 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 1409 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 1411 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 288/2 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8251/2 (1 egz.)
Salzburg - eine bedeutende Spezialsammlung : Zürich [...], Saal der Zunft zum Kämbel [...], 25. Oktober 1973. - Zürich : Bank Leu, 1973. - 29, [3] s., [1] k. tabl. kolor., XIX s. tabl. ; 30 cm + Schätzungen : [2] s. + Erzielte Preise : 3 s.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12227 (1 egz.)
Sammlung Schweiz : Hotel Savoy-Baur en Ville, 20. Oktober 2003. Tl. 3. - Zürich : Leu Numismatik, 2003. - 181, [7] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Bibliogr. i indeks po s. 181.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12887 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 1404 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14312 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. I 509 s.z., I 1237 s.z. (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 7043 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 292/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8264 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 292/2 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14690 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22113 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14666 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19948 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21575 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17443 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17439 (1 egz.)