Ochnio Monika
Pietruszka Bogdan
Siciński Mieczysław (1949- )
Boulay Cyrille
Cieślak-Wróbel Ewa
Dean Bashford (1867-1928)
Grabski Józef (1950- )
Krzysztofowicz-Kozakowska Stefania (1939- )
Kucharski Jacek (1950- )
Broń palna
Sztuka Afryki
Meble europejskie
Wojsko
Bourbon (ród)
Braun Louis
Count Klenau (Londyn)
Coutau-Bégarie & Associés (Paryż)
Dreger Max (1852-1929)
Odznaczenia wojskowe
Ossendowski, Aleksander 1900-1962)
Ossendowski, Ferdynand Antoni (1878-1945)
Polski Dom Aukcyjny "Sztuka"
Romanov (ród)
Sotheby's
Sztuka francuska
Sztuka stosowana europejska
Sztuka stosowana francuska
W. Fagan & Co. (Mount Clemens)
61 wyników Filtruj
Recent sales of armor. - New York : Metropolitan Museum of Art, 1921. - S. 188-192 : il. ; 25 cm.
Nadb. z: "The Bulletin of the Metropolitan Museum of Art" ; 1921.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12644 (1 egz.)
Alte Waffen. - München : Graf Klenau, 1977. - 68 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisbericht : 1 k. 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 6670 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. III 7299 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Dział Militariów sygn. Kat. 6396 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 8562 (1 egz.)
Militaria. - München : Graf Klenau, 1977. - 100 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisbericht : 1 k. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. III 7298 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 15. März 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 88 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12700 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 21. Juni 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 56 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12702 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 21. November 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 88 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12709 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 23. Mai 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 80 s. : il. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12706 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 9169 (1 egz.)
Militaria : Auktion, 29. November 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 58 s. : il. ; 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 9170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12704 (1 egz.)
Alte Waffen + Militaria : Auktion, 2. Dezember 1978. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1978. - 72 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisliste : 4 s.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12695 (1 egz.)
Alte Waffen + Militaria : Auktion, 3. März 1979. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1979. - 108 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 12 s.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12696 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12697 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 9448 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12708 (1 egz.)
Alte Waffen + Militaria : Auktion, 24. November 1979. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1979. - 56 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 2 s.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12698 (1 egz.)
Alte Waffen, Militärwaffen : Auktion, 24. Juli 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 72 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 1 k.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 9449 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12707 (1 egz.)
Antique arms, ethnographic and related items. - Mount Clements : W. Fagan & Co., [1993]. - [28] s. : il. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: II 12602 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 10352 (1 egz.)
Militaria : 77. Auktion. - München : Graf Klenau, 1973. - s. ; cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. Kat. 4791 (1 egz.)