A. Karamitsos (Tesaloniki)
Güstrow, K. W.
Medale greckie
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
36 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20391 (1 egz.)
Tyt. okł.: Slg.Byzanz, Slg.Basel, Slg.Aachen, antike Objekte
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20437 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlung Elektron, griechische und römische Münzen, Spezialsammlung Marcus Aurelius, Liards und Luigini, niederländische Kolonien
Bibliogr. s. 5-7, 55-56. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19911 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19913 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlungen: Preussen, Sachsen, Waagen, Literaten
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17648, III 20178 (2 egz.)
Tyt. okł.: Architekturdarstellungen auf antiken Münzen, griechische und römische Münzen, deutsche und auslänadische Münzen, Sammlung Braunschweig-Lüneburg, Literatur zur antiken Numismatik
Bibliogr. s. 4-7, 124-126. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19924 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19898 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)