(387)
(385)
(381)
(385)
Masztalerz-Gajda Anna
Kudelska Małgorzata
Tyczyńska-Skromny Anna (1942-2020)
Barton Jarosław
Derra Kamila
Prugar-Myślik Anna
Kurowski Adrian
Tomczyk Dagmara
Sitkowska Maryla (1951- )
Bobrow Ryszard
Kalina Aleksandra
Michalska-Kurczyńska Marta (1978- )
Czakańska Grażyna
Dąbrowska Katarzyna (1978- )
Kulawczuk-Szostek Dorota
Mitman Maria
Bryl Monika
Kolber Olga
Bołdok Sławomir
Chełstowski Adam
Dylicka Anna
Mieleszkiewicz Stefan
Mienicka-Kowalik Liliana
Pawlikowska Aleksandra (1988- )
Pikul Michał
Pruszak Tomasz Adam (1974- )
Pszkit Monika
Richter Tamara
Rygiel Marek
Ryszkiewicz Andrzej (1922-2005)
Tarnawska Joanna
Zatorska-Antonowicz Ilona ( -2005)
Cieślak-Wróbel Ewa
Gizowska Kamila
Karpińska Marzena
Kluk Maria
Maleszko Katarzyna
Mazanek Misiewicz Ewa
Mróz Grażyna
Ochnio Monika
Palacz Anna
Palmrich Ewa
Siciński Mieczysław (1949- )
Włodarczyk Sandra
Łukasiewicz Agnieszka
Baryżewska Liliana
Bastek Grażyna (historia sztuki)
Benesz Hanna (1947-2019)
Boulay Cyrille
Branicka Monika (1974- )
Chruszczyńska Jadwiga
Chyb Dariusz
Danielewicz Iwona (1954- )
Dziewicki Tomasz
Egorov Andrej (1984- )
Feliks Anna
Greś Karolina
Grochola Jan
Hanaka Anna
Jaxa-Chamiec Maria
Konopacki Adam
Koszutska-Ochalska Maria
Koszutski Jan
Kowalczuk Izabela
Kuś Magdalena
Lichtenberg Reinhold von (1865-1927)
Madej Aleksandra (sztuka)
Marciniak Katarzyna (etnologia)
Migacz Aleksandra
(231)
(305)
(286)
(344)
(227)
(220)
(122)
(90)
Dom Aukcyjny Agra-Art
École de Paris
Dom Aukcyjny Polswiss Art (Warszawa)
Boisgirard & Associés - Maison de vente aux enchères (Paryż)
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski (Kraków)
Akwarela europejska
Kunsthaus Lempertz (Kolonia)
Malarstwo amerykańskie
Szabla
Tapiserie
Akwarela polska
Ceramika polska
Dom Aukcyjny i Galeria Altius
Hôtel Drouot (Paryż)
Libra Dom Aukcyjny
Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny
Sztuka Afryki
Sztuka stosowana europejska
Tkaniny artystyczne
Desa Dzieła Sztuki i Antyki (Katowice)
Dom Aukcyjny "Panorama Art Gallery" (Warszawa) ‏
Drouot-Richelieu (Paryż)
Fotografia europejska
Habsburg (ród)
Malarstwo amatorskie polskie
Malarstwo niemieckie
Maria Ochalska. Galeria w Willi Struvego (Warszawa)
Meble europejskie
Miniatura malarska
Nikifor (1895-1968)
Robert W. Skinner (Bolton)
Rysunek niemiecki
Ubiór
Wojnar, Barbara
Wojnar, Jerzy
ADER Nordman
Akwarela angielska
Boisgirard - Antonini
Bourbon (ród)
Butterfield and Butterfield (San Francisco)
(329)
(328)
(239)
(185)
(164)
2001-
Daleki Wschód
(244)
387 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 7109 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9299 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9231 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9230 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 27105 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 719 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9226 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19221 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20600 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20705 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20813 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20978 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21521 (1 egz.)
Tyt. równoległy: 19th century paintings
Bibliogr. przy niektórych notach katalogowych. Indeks.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19262 (1 egz.)
Gemälde des 19. Jahrhunderts = 19th century paintings : Dienstag, 16. Oktober 2012. - Wien : Dorotheum, 2012. - 284 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18728 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19799 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18018 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 18199 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 17573/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 15839 (1 egz.)