Akwarela europejska
14 wyników Filtruj
Tyt. równoległy: 19th century paintings
Bibliogr. przy niektórych notach katalogowych. Indeks.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19262 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19799 (1 egz.)
Moderne und zeitgenössische Kunst : 2347. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 19. Februar 2013, Beginn 16.00 Uhr. - Wien : Dorotheum, 2013. - 123 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössen Auktionshäuser der Welt : [4] s. : il. kolor. ; 42 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19220 (1 egz.)
Moderne und zeitgenössische Kunst : 2350. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 26. März 2013, Beginn 14.00 Uhr. - Wien : Dorotheum, 2013. - 152 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössen Auktionshäuser der Welt : [4] s. : il. kolor. ; 42 cm Auction Week April 2013 : [8] s. : il. kolor. ; 41 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19235 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19798 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19735 (1 egz.)
Tyt. równoległy: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19800/1 (1 egz.)
Tyt. równoległy: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 6.30 p.m.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19800/2 (1 egz.)
Bibliogr. przy notach katalogowych.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19270/1 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19270/2 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19797 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19608 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19736 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19221 (1 egz.)