(136)
(136)
(136)
Bonadei Albino
Błędowski Jacek
Chabrzyk Piotr
Chaponniere Olivier
Galus Zbigniew (1934- )
Gruggisberg Colin
Kricheldorf Volker
Megow Wolf-Rudiger
niderlandzki
(129)
(118)
(107)
(85)
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Butterfield, Johnson, Gillo (Los Angeles)
DNW - Dix Noonan Webb Auctioneers and Valuers (Londyn)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Laurens Schulman (Bussum)
Matthias Flores Münzhandel
Medale amerykańskie
Medale holenderskie
Medale niderlandzkie
Monety amerykańskie
Monety holenderskie
Monety niderlandzkie
Olivier Chaponnière (Genewa)
(136)
(136)
(136)
(136)
(123)
(83)
136 wyników Filtruj
Auktion 38 : [28 oktober 1989]. - Stockholm : Hirsch Mynt, 1989. - 86 s. : il. ; 25 cm.
Internationell Auktion
Tyt. okł.: "Internationell Auktion". Tyt. rozdz. także w jęz. ang.
Bibliogr. s. 5-8.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22272 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20415 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17159 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21813 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21817 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18487 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21814 (1 egz.)
Auktion 22 : 22. September 2007, Ringhotel [...]. - Münster : Monasterium, 2007. - 252, [1] s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: 22. Auktion : Münzen und Banknoten
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21646 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24897 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15459 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18491 (1 egz.)
Auktion 55 im Störtebeker-Haus [...] Hamburg [...] - 18. Mai 2006 [...] - 19. Mai 2006 [...]. - Hamburg : Emporium Hamburg, 2006. - XVII, [11], 478 s., [16] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Auktions-Katalog
Brak s. III-IV.
Bibliogr. s. [1-10]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18267 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16541 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25311 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27936 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24896 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26350 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23246 (1 egz.)