Hake Witold (1961- )
Akwarela europejska
Akwarela polska
Hôtel Drouot (Paryż)
Pastel polski
12 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19221 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20600 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20705 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20813 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 20978 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21521 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 724 s.z. (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22314 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21374 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21037 (1 egz.)
Tyt. okł.: Aukcja prac na papierze : Warszawa 26 listopada 2015
Na druku kod aukcji: 388APP026.
Bibliogr. przy niektórych notach.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21371 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 21762 (1 egz.)