unavailable
Akwarela europejska
Charlemont, Eduard
Dywany azjatyckie
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Rzemiosło artystyczne Azji
88 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2314 ; 2012 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2314. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 6. Februar 2012 [...].
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2012.
Opis fizyczny: 119 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2012
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18154 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2316 ; 2012 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2316. Kunstauktion im Palais Dorotheum, Ludwigstorff-Saal [...], Dienstag, 13 März 2012 [...].
Opis fizyczny: 125 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18199 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2328 ; 2012 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2328. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 5. Juni 2012 [...].
Opis fizyczny: 168 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18613 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2343 ; 2012 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2343. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 11. Dezember 2012, Beginn 17.00 Uhr.
Wariant tytułu: Ölgemälde des 19. Jahrhunderts
Opis fizyczny: 175 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18991 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2348 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2348. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 13. März 2013, Beginn 14.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2013.
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2013
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19221 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2361 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2361. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 6. Juni 2013, Beginn 16.00 Uhr.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19797 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2364 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2364. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 17. September 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 157 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19608 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2376 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2376. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 11. Dezember 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 176 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 18-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19736 (1 egz.)