unavailable
Akwarela europejska
Charlemont, Eduard
Dywany azjatyckie
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Rzemiosło artystyczne Azji
88 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2016 ; Wien)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 18th October 2016, at approx 6.30 p.m. (after part I) [...], Palais Dorotheum [...]. Part 2.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2016.
Opis fizyczny: 176 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2016
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22226/2 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 19 th April 2016. Part II.
Opis fizyczny: 196 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21845/2 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 19th April 2016. Part I.
Opis fizyczny: 280 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21845/1 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2015 ; Wien)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 20th October 2015, 5 p.m., Franz-Joseph-Saal, Palais Dorotheum [...]. Pt. 1.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2015.
Opis fizyczny: 252 s. : il. (gł. kolor.) ; 31 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2015
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21292/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 20th October 2015, at approx 6.30 p.m. (after part I), Franz-Joseph-Saal, Palais Dorotheum [...]. Pt. 2.
Opis fizyczny: 200 s. : il. kolor. ; 31 cm + Auction Week October 2015.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21292/2 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2017 ; Wien)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 25th April 2017, 5 p.m. [...], Palais Dorotheum. Part 1.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2017.
Opis fizyczny: 300 s. (w tym złoż.) : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2017
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22630/1 (1 egz.)
Tytuł: Old master paintings : Tuesday, 25th April 2017, at approx. 6.30 p.m. (after part 1) [...], Palais Dorotheum. Part 2.
Opis fizyczny: 233 s. : il. (gł. kolor.) ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22630/2 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 20. September 2016, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 151 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22156 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 29. Juni 2017, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 178 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 19 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22850 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 30. Juni 2016, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 170 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22158 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 8. März 2017, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 145 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22516 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 5. Dezember 2016, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 202 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22408 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 7. Dezember 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 194 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21539 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 22. Februar 2016, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 139 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21555 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2425 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : 2425. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 24. Juni 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 172 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20977 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2410 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2410. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 12. Februar 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 159 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20705 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2412 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2412. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 18. März 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 163 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20813 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2427 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2427. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 30. Juni 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 182 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20978 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2428 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2428. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 17. September 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21521 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2013 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 15. Oktober 2013, Beginn 17 Uhr, Palais Dorotheum = Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2013.
Opis fizyczny: 292 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2013
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 16-18 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19800/1 (1 egz.)