Akwarela europejska
Charlemont, Eduard
Dywany azjatyckie
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Rzemiosło artystyczne Azji
88 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2361 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2361. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 6. Juni 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2013.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2013
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19797 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2364 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2364. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 17. September 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 157 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19608 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2376 ; 2013 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2376. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 11. Dezember 2013, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 176 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 18-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19736 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2378 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2378. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 17. Februar 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2014.
Opis fizyczny: 139 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössten Auktionshäuser der Welt : [8] s. ; 42 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2014
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19770 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2380 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2380. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 11. März 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 151 s. : il. kolor. ; 27 cm + Erfolgreich Verkaufen in einem der grössten Auktionshäuser der Welt : [8] s. ; 42 cm. ; Auction Week April 2014 : [8] s. ; 41 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20248 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2392 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2392. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 16. Juni 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 178 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20448 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2396 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2396. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 18. September 2014, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 174 s. : il. kolor. ; 27 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20456 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2407 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2407. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 9. Dezember 2014, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 191 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20600 (1 egz.)