Akwarela europejska
Charlemont, Eduard
Dywany azjatyckie
Pöttickh von Pettenegg Gaston
Rzemiosło artystyczne Azji
88 results Filter
Autor: Dorotheum. Auktion (2016 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 30. Juni 2016, Beginn 17.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2016.
Opis fizyczny: 170 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2016
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22158 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2017 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 8. März 2017, Beginn 16.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2017.
Opis fizyczny: 145 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2017
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22516 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 5. Dezember 2016, Beginn 17.00 Uhr.
Opis fizyczny: 202 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 22408 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 7. Dezember 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2015.
Opis fizyczny: 194 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2015
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21539 (1 egz.)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Montag, 22. Februar 2016, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 139 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21555 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2408 ; 2014 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : 2408. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 10. Dezember 2014, Beginn 17.00 Uhr.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2014.
Opis fizyczny: 140 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2014
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 15-18 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20599 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2425 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : 2425. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 24. Juni 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 172 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20977 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2410 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2410. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 12. Februar 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 159 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Akwarela europejska - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20705 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2412 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2412. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Mittwoch, 18. März 2015, Beginn 14.00 Uhr.
Opis fizyczny: 163 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20813 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2427 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2427. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Dienstag, 30. Juni 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 182 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20978 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2428 ; 2015 ; Wien)
Tytuł: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts : 2428. Kunstauktion im Palais Dorotheum [...], Donnerstag, 17. September 2015, Beginn 16.00 Uhr.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Hasło dodatkowe: Dorotheum
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 21521 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2013 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 15. Oktober 2013, Beginn 17 Uhr, Palais Dorotheum = Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 5 p.m.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2013.
Opis fizyczny: 292 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
Uwaga: Tekst równol. niem., ang.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2013
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 16-18 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19800/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Dienstag, 15. Oktober 2013, Beginn 18.30 Uhr, Palais Dorotheum = Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 6.30 p.m. Tl. 2.
Wariant tytułu: Old master paintings : Tuesday 15th October 2013, at 6.30 p.m.
Opis fizyczny: 272 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19800/2 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2014 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister : Mittwoch, 9. April 2014, Beginn 17.00 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings. Tl. 1.
Wariant tytułu: Old master paintings
Opis fizyczny: 260 s. : il. (gł. kolor.) ; 32 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy notach katalogowych. Indeks.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20405/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister : Mittwoch, 9. April 2014, Beginn 18.30 Uhr [...], Palais Dorotheum [...] = Old master paintings. Tl. 2.
Opis fizyczny: 232 s. : il. kolor. ; 32 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 20405/2 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 17. April 2013, Beginn 17.00 Uhr, Franz-Josef-Saal [...]. Tl. 1.
Opis fizyczny: 284 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 32 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy notach katalogowych.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 14-18 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19270/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 17. April 2013, Beginn 17.00 Uhr, Franz-Josef-Saal [...]. Tl. 2.
Opis fizyczny: 188 s. : il. kolor. ; 32 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19270/2 (1 egz.)
Autor: Dorotheum. Auktion (2012 ; Wien)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 17. Oktober 2012 [...], Palais Dorotheum [...]. Tl. 1.
Adres wydawniczy: Wien : Dorotheum, 2012.
Opis fizyczny: 332 s. (w tym złoż.) : il. (gł. kolor.) ; 31 cm + Auction Week October 2012 : [1] k. tabl. złoż.
Temat: Dorotheum (Wiedeń) - aukcje - 2012
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18753/1 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 17. Oktober 2012 [...], Palais Dorotheum [...]. Tl. 2.
Opis fizyczny: 188 s. : il. kolor. ; 31 cm.
Temat: Malarstwo europejskie - aukcje - 16-19 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18753/2 (1 egz.)
Tytuł: Alte Meister = Old master paintings : Mittwoch, 18. April 2012, Beginn 17Uhr - Palais Dorotheum [...] Wien [...]. Tl. 1.
Opis fizyczny: 312 s. (w tym złoż.) : il. kolor. ; 31 cm.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 18322/1 (1 egz.)