(420)
(417)
(417)
wypożyczone
(418)
(83)
Feliks Anna
Łukasiewicz Agnieszka
Konopacki Mikołaj
Mikosz Dominika
Rusiniak Iza
Szewczyk Mariusz
Perczak Anna
Niemirski Marek
Szczęk Antoni
Kasprzak Aleksandra J
Wikłacz Jolanta
Dziewulska Joanna (1985- )
Bołdok Sławomir
Dajnowska Anna
Michalak Jacek
Załęska Wanda (1957?- )
Chyb Dariusz
Orlińska-Mianowska Ewa (1963- )
Kuźmicz Marika
Marciniak Katarzyna
Marciniak Katarzyna (etnologia)
Prus Matylda
Sito Jakub (1961- )
Figura Katarzyna
Lewicka Marta
Lipińska Marzena
Mieleszkiewicz Stefan
Pietrzak Ewa
Pietrzak Piotr (sztuka)
Winiarski Artur (1960- )
Włodarska Katarzyna
Bernatowicz Aleksandra
Bobrow Ryszard
Branicka Monika (1974- )
Charazińska Elżbieta
Chełstowski Adam
Czyż Marta (sztuka)
Drabińska Krystyna
Gniotek Agnieszka (1975- )
Hake Witold (1961- )
Hurlak Patrycja
Jacobson Sandra
Jurecki Krzysztof (1960- )
Karpińska Marzena
Karpiński Mirosław
Kluk Maria
Kucharczyk Krzysztof Waldemar
Maleszko Katarzyna
Monkiewicz Maciej
Orlowski Georg
Ruszczyc Grażyna
Siciński Mieczysław (1949- )
Staśkiewicz Marek
Ważny Andrzej (sztuka)
Wolnicki Tomasz
Łapa Piotr Paweł (1976- )
(197)
(178)
(420)
(420)
(414)
(161)
(159)
(107)
Meble europejskie
Tkaniny artystyczne
Fotografia europejska
Atlas Sztuki (Łódź)
Szabla
Wzornictwo przemysłowe
Lalki
Tapiserie
Art deco
Habsburg (ród)
Pastel polski
Porcelana europejska
Robakowski, Józef (1939- )
Rzeźba niemiecka
Siudmak, Wojciech (1942- )
Sztuka niemiecka
Sztuka stosowana
Akademia Sztuk Pięknych (Warszawa)
Akwarela europejska
Ceramika chińska
Christofle (Paryż)
Chromy, Bronisław (1925-2017)
Drzeworyt chiński
Eibisch, Eugeniusz (1896-1987)
Fijałkowski, Stanisław (1922-2020)
Fotografia czeska
Galeria Connaisseur
Galeria Senatorska (Warszawa)
Gramofon
Hofman, Vlastimil (1881-1970)
Hurlak, Patrycja
Ilustracje polskie
Immendorff, Jörg (1945- )
Impexmetal
Issaieff, Jan Grzegorz (1953- )
Kobieta
Kochanowski Roman (1857-1945)
Kolart (Gdańsk)
Listy polskie
Lüpertz, Markus (1941- )
Malarstwo niemieckie
Malarstwo szwedzkie
Malarstwo ukraińskie
Malarstwo włoskie
Malarstwo żydowskie
Malczewski, Jacek (1854-1929)
Marynistyka
Meble polskie
Metale
Nakrycie i dekoracja stołu
Pankiewicz, Józef (1866-1940)
Portrety
Rysunek żydowski
Rzemiosło artystyczne francuskie
Rzeźba chińska
Rzeźba włoska
(376)
(287)
(272)
(236)
(191)
(130)
1989-
2001-
420 wyników Filtruj
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29412 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29511 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29417 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29595 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29408 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29399 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 22174 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 29404 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 30487 (1 egz.)
Tyt. okł.: Katalog aukcyjny teraz nowoczesne sztuka XXI wieku
ISSN 1429-9755.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 30086 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 31635 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 32872 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25472 (1 egz.)
Pozostałe zbiory
CD
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. El 524 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. II 25365 (1 egz.)
(Atlas Sztuki ; 48)
Katalog wystawy w obrębie czas. "Art & Business" ; nr 11(241)/2010.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Czas. III 1027/2010/11 (1 egz.)
(Atlas Sztuki ; 34)
Katalog wystawy w obrębie czas. "Art & Business" ; nr 6(212)/2008.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Czas. III 1027/2008/6 (1 egz.)
(Atlas Sztuki ; 33)
Katalog wystawy w obrębie czas. "Art & Business" ; nr 4(210)/2008.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Czas. III 1027/2008/4 (1 egz.)
(Atlas Sztuki ; 47)
Katalog wystawy w obrębie czas. "Art & Business" ; nr 9(239)/2010.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Czas. III 1027/2010/9 (1 egz.)
(Atlas Sztuki ; 44)
Katalog wystawy w obrębie czas. "Art & Business" ; nr 3(233)/2010.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Czas. III 1027/2010/3 (1 egz.)