Publikacje informacyjne
Czytelnia - zbiory z magazynu
Leo Liepmannssohn Antiquariat
Muzyka
Berlin (Niemcy)
Katalogi księgarskie
Autor: Leo Liepmannssohn Antiquariat.
Tytuł: Katalog einer wichtigen Sammlung von Musiker - Autographen : Versteigerung zu Berlin am Montag, den 29 Oktober 1900.
Adres wydawniczy: Berlin : Liepmannssohn Leo, 1900.
Opis fizyczny: [1] karta, 29, [1] strona ; 22,5 cm.
Seria: Autographen - Versteigerung, [Nr] XXVI.
Uwaga: Okładki zadrukowane treścią katalogu.
Cytata bibliogr.: Katalog der Deutschen Nationalbibliothek on-line.
Oprawa: Pap.
Temat: Leo Liepmannssohn Antiquariat - katalogi księgarskie - 19 w.
Temat: Muzyka - katalog księgarski - Niemcy
Temat: Berlin (Niemcy) - księgarstwo i antykwarstwo - 19 w.
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi księgarskie - Niemcy - Berlin - 1900-1945.
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne - Niemcy - Berlin - 1900-1945.
Hasło dodatkowe: Versteigerung (29 Oktober 1900 ; Berlin).
Hasło dodatkowe - tytuł: Katalog księgarski Leo Liepmannssohn Antiquariat Berlin 1900
Hasło dodatkowe - tytuł: Katalog aukcyjny Leo Liepmannssohn Antiquariat Berlin 1900
Hasło dodatkowe - miejsce publikacji: Niemcy Berlin.
Czytelnia - zbiory z magazynu
Zapytaj bibliotekarza: sygn. 96118 II