Publikacje informacyjne
Czytelnia - zbiory z magazynu
Łazowski Wiktor (1904-1980).
Centrala Księgarstwa "Dom Książki" (Warszawa)
Warszawa
Katalogi księgarskie
Autor: Centrala Księgarstwa "Dom Książki" (Warszawa). Antykwariat Naukowy.
Tytuł: Katalog: 2-ga warszawska aukcja antykwarska. (25 aukcja krajowa). Miejsce aukcji: Klub Księgarza w Warszawie Rynek Starego Miasta 22/24. termin aukcji: 27 i 28 września 1963 r. od godz. 9-ej. Książki do wglądu od godz. 8-ej. / Redakcja katalogu, komentarze katalogowe i scenariusz aukcji Wiktor Łazowski.
Wariant tytułu: Katalog aukcji antykwarycznej
Adres wydawniczy: Warszawa : Przedsiębiorstwo Państwowe "Dom Książki" (Warszawa : Drukarnia Powszechnej Księgarni Wysyłkowej, 1963).
Opis fizyczny: 110,[2] strony ; 20,5 cm.
Uwaga: Zawiera formularz zamówień.
Oprawa: Pap.
Temat: Centrala Księgarstwa "Dom Książki" (Warszawa). Antykwariat Naukowy - katalogi aukcyjne - 20 w.
Temat: Warszawa - księgarstwo i antykwarstwo - 20 w.
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi księgarskie - Polska - Warszawa - 1945 - 1970.
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne - Polska - Warszawa - 1945 - 1970.
Hasło dodatkowe: Łazowski Wiktor (1904-1980).
Hasło dodatkowe: Aukcja bibliofilska (Warszawa ; 27 i 28 września 1963).
Hasło dodatkowe - tytuł: Katalog aukcyjny Centrala Księgarstwa Dom Książki Antykwariat Naukowy Warszawa 1963
Hasło dodatkowe - miejsce publikacji: Polska Warszawa.
Czytelnia - zbiory z magazynu
Zapytaj bibliotekarza: sygn. 96341 II