Publikacje informacyjne
Czytelnia - zbiory z magazynu
Hoffschlager F.
Lepke Rudolph (1845-1904)
Ragoczy Jan Chrystian Godfryd (około 1765-około 1809).
1800 - 1809
Antykwarstwo
Aukcje sztuki
Autografy
Brązy
Calamatta, Luigi
Katalogi zbiorów prywatnych
Krasicki, Ignacy
Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus
Berlin
Katalogi księgarskie
3 results Filter
Authority data
Aukcje sztuki. (hasło przedmiotowe)
(termin podrzędny) zob. też hasło szersze Aukcje. (hasło przedmiotowe) ; Sztuka - handel. (hasło przedmiotowe)
zob. też Katalogi aukcyjne. (hasło przedmiotowe) ; Sztuka - ceny. (hasło przedmiotowe) ; Przedmioty artystyczne. (hasło przedmiotowe)
Nieużywane formy hasła: Licytacja dzieł sztuki. ; Przedmioty artystyczne - aukcje. ; Sprzedaż aukcyjna dzieł sztuki. ; Sztuka - aukcje. ; Aukcje dzieł sztuki. ; Dzieła sztuki - aukcje.
Czytelnia - zbiory z magazynu
Zapytaj bibliotekarza: sygn. 2938 I
Autor: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin).
Tytuł: Auction von werthvollen Kupferstichen, Radirungen, Zeichnungen, Holzschnitten, Litographien etc., worunter der Nachlass des Kupferstechers L. Calamatta, sowie von einer werthwollen Bibliothek aus hannöverschem Privatbesitze, einzelnen Beiträgen von Büchern und einer kleinen Autographen-Sammlung aus dem Nachlasse eines bekannten Schriftstellers, dabei Uebungsschriften aus der Kindheit Friedrichs II. und seiner Schwester Wilhelmine : Oeffentliche Versteigerung: Mittwoch den 31. October 1883 und folgende Tage von 10 Uhr ab, durch den vereideten königl. und städt. Auctions-Commissarius für Kunstsachen und Bücher Rudolph Lepke im Kunst-Auctions-Hause 29.Koch-Strasse. 448 Berliner Auctions-Katalog.
Adres wydawniczy: Berlin : [Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus], 1883 (Berlin : Druck von F. Hoffschläger).
Opis fizyczny: [2], 80 stron ; 22 cm.
Seria: Katalog - Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin) ; 448
Cytata bibliogr.: Deutsche National Bibliohek on-line.
Oprawa: Pap.
Temat: Calamatta Luigi (1801-1868). - zbiory - katalogi
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus - katalogi księgarskie - 19 w.
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus - katalogi aukcyjne - 19 w.
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus - katalogi sztuki - 19 w.
Temat: Grafika - kolekcje prywatne - Niemcy - Berlin - 19 w. - katalogi aukcyjne.
Temat: Katalogi zbiorów prywatnych - Niemcy
Temat: Antykwarstwo - Niemcy - 19 w.
Temat: Autografy - aukcje - Niemcy - Berlin.
Temat: Berlin - księgarstwo i antykwarstwo - 19 w.
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne - Niemcy - Berlin - 19 w.
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi księgarskie - Niemcy - Berlin - 19 w.
Hasło dodatkowe: Lepke Rudolph (1845-1904)
Hasło dodatkowe: Hoffschläger F.
Hasło dodatkowe - tytuł: Katalog aukcyjny Rudolph Lepke's Kunst Auctions Haus Berlin 1883
Czytelnia - zbiory z magazynu
Zapytaj bibliotekarza: sygn. 96481 II